Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
134 000 €
262 081.22 лв.

(2 197 €, 4 296.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:35 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 67 пъти.
Площ:
61 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция Смарт Хоум Ви предлагат двустаен апартамент находящ се в нова сграда завършена през 2020 г. с Акт 16 в близост до главния бул. Никола Габровски . Жилището е ситуирано на втори междинен етаж с площ от 61 кв.м., разпределени между: коридор, дневна с обособена кухня с излаз към малка остъклена тераса, спалня, баня с тоалетна и втора тераса. Имотът се продава обзаведен и оборудван във вида на снимките. Жилището е газифизирано с монтирани газово котле и радиатори, както и климатизирано. Подходящо предложение, както за собствено жилище, така и за покупка с цел инвестиция. Реф. 489

Особености
Тухла
За контакт:
0882613585
Агенция:
СМАРТ ХОУМ
0882613585
СМАРТ ХОУМ logo
В imot.bg от 2025 г.
smarthome.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, Цанко Церковски
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Обява: 1b177859295628105

134 000 €
262 081.22 лв.
История на цената
(2 197 €, 4 296.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност