Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
455 €
889.90 лв.

(5.69 €, 11.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:46 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 556 пъти.
Площ:
80 m2

Описание на имота:

Агенция Смарт Хоум Ви предлага тристаен апартамент находящ се в Идеалния Център на гр. Велико Търново. Ситуиран на втори междинен етаж с площ от 80 кв.м., състоящ се от антре, дневна с кухненски тракт, две самостоятелни спални, тераса, баня с тоалетна и отделно тоалетна. Жилището е след основен ремонт, напълно обзаведено и оборудвано с нови мебели и ел. уреди. Отоплението и охлаждането са решени чрез два инверторни климатика. Не се допускат домашни любимци! Отдава се за дългосрочен период, но има опция и за нощувки. Свободен за наемане от 01.07.2026 г. Ref. No. 38

За контакт:
0882613585
Агенция:
СМАРТ ХОУМ
0882613585
СМАРТ ХОУМ logo
В imot.bg от 2025 г.
smarthome.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, Цанко Церковски
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Обява: 2d175092611672888

455 €
889.90 лв.
История на цената
(5.69 €, 11.13 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност